آدرس فروشگاه

شیراز - قدوسی غربی خیابان محلاتی جنب دبیرستان شبانه روزی

ساعات کاری فروشگاه 10 الی 18 شماره تماس : 38229962-071

به کمک نیاز دارید ؟

اطلاعات تماس

071-38229962​
09034341045

با ما در شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

  آشنایی با شهر وان ایکس (شهریکس)

  ما در شهر وان ایکس (شهریکس) بر این باوریم که دنیای دیجیتال بیش از پیش با زندگی روزمره ما عجین شده و می تواند تغییرات مثبتی را در کیفیت زندگی افراد ایجاد کند. به همین منظور در طول چندین سال فعالیت مستمر در حوزه کالاهای دیجیتال، ما به یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین شرکت های بازرگانی در این صنعت تبدیل شده ایم.

  ماموریت ما ایجاد ارتباطی مستقیم و پایدار بین تولیدکنندگان برتر دنیا و مشتریانی است که در جستجوی جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات دیجیتال می باشد. ما قدم در راهی گذاشته ایم که در آن، انتقال دانش و فراهم کردن محصولات نوآورانه محور اصلی فعالیت هایمان است.

  با داشتن تیمی متخصص و متعهد، شهر وان ایکس به توسعه و تنوع بخشیدن به سبد محصولات خود با گسترده‌ترین رنج ممکن، از لپ‌تاپ‌ها و گوشی‌های هوشمند گرفته تا تجهیزات جانبی و ابزارهای هوشمند خانگی، ادامه داده‌است. ما بر آنیم تا تجربه خرید را برای مشتریانمان تا جای ممکن لذت‌بخش و بی‌دردسر کنیم.

  در وان یکس، پیشگامی را در تحقیق و بررسی تازه‌ترین تکنولوژی‌ها و ارائه مشاوره‌های تخصصی به مشتریانمان، بخش مهمی از هویت خود می‌دانیم. ما به عنوان بستری اطمینان‌بخش، آسان و امکان دسترسی به کالاهای دیجیتال پیشرفته را برای تمامی افراد جامعه فراهم آورده‌ایم.

  رشد و توسعه مستمر شرکت ما بیانگر تعهد ما به عالی ترین سطح کیفیت و خدمات است. امیدواریم در سال های آتی نیز بتوانیم شما را در مسیر دستیابی به جدیدترین ابزارهای دیجیتال یاری رسانیم و تجربه ای بی نظیر را برایتان رقم بزنیم.